İçeriğe geç

Şirket kurucumuz Bülent Barış Pülten Bursa’ya yerleştiği 2010 yılından itibaren kontrol mühendisi olarak Bursa ve İstanbul da çeşitli kontrol ve belgelendirme firmalarında çalışmış. Bilgi birikimini 2018 yılında 1B BELGELENDİRME şirketine aktarmış ve firma bünyesinde bulunan kontrol mühendisleri ile birlikte bu yola çıkmıştır.

Hali hazırda Makine, Elektrik – Elektronik , Maden , İnşaat , Kimya , Fizik , Polimer , Tekstil , Endüstri , Matematik mühendislerinden oluşan güçlü kadromuz ile eğitim, personel belgelendirme, hizmet belgelendirme, ürün belgelendirme, sistem belgelendirme , bilirkişilik ve daha birçok mühendislik danışmanlık faaliyetleri ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Genç, dinamik, tüm Türk Dünyasına hizmet veren firmamız kısa zamanda müşteri portföyünü binin üzerine çıkarmıştır.

Firmamız aynı zamanda OAİB ( ORTA ANADOLU İHRACATÇILAR BİRLİĞİ) üyesi, “sınıflandırılmamış makineler” üretimi ve ihracatı yapmakta, siparişe özel prototip üretimi yaparak ülkemize döviz girdisi sağlamaya yönelik çalışmalar yürütmektedir. Bu meyanda Makine ve Aksamları İhracatçılar Birliğine de üyedir.

Bir yandan sizlerin tüm belgelendirme hizmetlerinize cevap vermeye çalışırken, bir yandan da Dünyaya açılma çabasındadır.

Firmamızın işleyişi içinde yürüttüğü Entegre Yönetim Sistemleri (ISO 45001:2018,ISO 9001:2015,          ISO 14001:2015) Bilim ve fen ışığında iş sağlığı, iş güvenliği ve çevre mevzuatlarına bağlı, ufak bir hata ile kaybedilen en ağır bedelin insan hayatı ve iş ahlakı olduğunun bilincinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm belgelendirme ve danışmanlık hizmetlerini yürütürken birincil ve ikincil mevzuat şartlarına uymayı amaç edinmiş. Her ne sebeple olursa olsun tarafsızlığından bir zerre dahi feragat etmeyeceğini müşterilerine taahhüt etmektedir.

Bu misyon ile firmamızın tüm çalışanları, tüm müşterilerimize eşit mesafede, tarafsız ve güvenilir hizmet etmektedir.

1B PERİYODİK KONTROL DENETİM VE BELGELENDİRME HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

olarak;

Sunduğumuz hizmetleri

BAĞIMSIZ, DOĞRU, ZAMANINDA

gerçekleştirerek, hizmetin sembolü olan markamızın devamlılığını sağlamak.

GÜVENİLİRLİK, LİDERLİK, BİLİMSELLİK, SÜREKLİ EĞİTİM

prensipleri çerçevesinde çalışanlarımızın görevleriyle ilgili tüm kalite gerekliliklerini öğrenmelerini ve faaliyetlerinde uygulamalarını sağlayarak, hizmet kalitemizin düzeyini arttırmak ve sürekliliğini sağlamak. Müşterilerimizle açık bir iletişim kurarak onları

BİLGİLENDİRMEK, BİLİNÇLENDİRMEK.

Hizmetlerimizin geliştirilmesi ve sunulmasında, müşteri istek ve beklentilerini göz önünde bulundurmaya odaklanarak tarafsızlık, yeterlilik, sorumluluk, açıklık, gizlilik ve şikayetlerin çözümlenmesi prensipleri çerçevesinde hizmet sunduğumuz firma ve kurumlara

KATMA DEĞER YARATMAK.

A Tipi Muayene Kuruluşu olarak göstereceğimiz bütün faaliyetlerimizde, kararları ve faaliyetleri etkileyebilecek her türlü ticari, mali, idari ve diğer baskılardan uzak ve tarafsız hizmet vermek.

Hizmetlerimizin tarafsızlığını tehdit edebilecek çıkar çatışmalarını düzenli olarak analiz etmek ve tüm personelimiz tarafından bu analizin anlaşılmasını sağlamak.

TS EN ISO/IEC 17020

Standartları’nın gereklerini yerine getirmek ve sürekliliğini sağlayarak

SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK.

Yasal şartlara, ulusal ve uluslararası kurallara göre müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına paralel olarak eğitilmiş ve yeterliliği tanımlanmış personeller tarafından

PERİYODİK KONTROL, MUAYENE

hizmetleri sunabileceğimiz yerel ve uluslararası pazarlarda hizmet vermek.

EN BÜYÜK HEDEFİMİZDİR.

 

GENEL MÜDÜR

Türk Dünyasının neresinde bulunurlarsa bulunsunlar veya sektörleri ne olursa olsun, müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayan ve ötesinde hizmetler sunarak, müşterilerimize mevcut en verimli hizmet sağlayıcı olmak için çalışıyoruz.

1bbelgelendirmeMüşterilerimize sunulan en rekabetçi ve üretken hizmet sağlayıcı olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize maliyet, güvenilirlik, güvenlik, kalite, zamanlama ve garanti açısından faydaları en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Felsefemiz, mal sahibinin günümüzün son derece rekabetçi endüstrisinde en uygun maliyetli mühendislik desteğini almasını sağlamaktır.

Alanında Uzman Ekip

10 Yıllık Tecrübe

Hızlı Çözüm

Bülent Barış PÜLTEN

GENEL MÜDÜR

05057399505

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI MAKİNE MÜHENDİSİ barispulten@1bbelgelendirme.com

Mehtap PÜLTEN

DANIŞMAN

TÜKETİCİ HAKEM HEYETLERİ BİLİRKİŞİSİ

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ VE PROGRAMLAMA UZMANI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI mehtap.pulten@gmail.com

Serkan ARABACI

GENEL KOORDİNATÖR PLANLAMA SAHA KOORDİNATÖRÜ

05415786285

serkanarabacı@ 1bbelgelendirme.com

Damla YILDIRIM

ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

05308326016

Elektrik-Elektronik Mühendisi, Periyodik Muayene Uzmanı, damla.yildirim@1bbelgelendirme.com

Sümeyye DEMİRKOL

KALİTE DANIŞMANI

05308326016

ISO Belgelendirme Kalite Danışmanı, sumeyye.demirkol@1bbelgelendirme.com

Nursena ÇAKMAK

YÖNETİCİ ASİSTANI

05308326016

Raportör ve Yönetici Asistanı, nursena.cakmak@1bbelgelendirme.com
Bize WhatsApp'tan Ulaşın!